Настани

21 June, 2013

Ве известуваме дека започнуваме со запишување на кандидати за почетните нурк..

Повеќе
09 June, 2013

Ова лето ќе имате можност да учествувате на курсевите за нуркање на здив со на..

Повеќе

kjljlkjlkj..

Повеќе

Recent certified SSI Divers

Корисни линкови
 

Најнови фотографии

Види Албум

Добивај е-маил

Член на SSI Adriatic Group

НАЈАВА ЗА ОБУКА !

Објавено на: 16 June, 2013 | ОдАдминистратор | Види ги сите


Датум на одржување: 21 June, 2013

Ве известуваме дека започнуваме со запишување на кандидати за почетните нуркачки курсеви (Open Water Diver) кои почнуваат на 21.06.2013 (петок) во 11:00 часот во Нуркачкиот центар АМФОРА.