Настани

21 June, 2013

Ве известуваме дека започнуваме со запишување на кандидати за почетните нурк..

Повеќе
09 June, 2013

Ова лето ќе имате можност да учествувате на курсевите за нуркање на здив со на..

Повеќе

kjljlkjlkj..

Повеќе

Recent certified SSI Divers

Корисни линкови
 

Најнови фотографии

Види Албум

Добивај е-маил

Член на SSI Adriatic Group

Пријавете се за курсеви во нашиот нуркачки центар

Ве молиме внимателно пополнете го формуларот подолу.Откако ќе ги добиеме испратените информации ќе ве контактираме што е можно најбрзо.

Вашето име и презиме:

Курсот почнува на:

Вашиот е-mail:

Завршува на:

Возраст:

Висина/тежина:

Додатни информации: